Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Спорткомплекс на Макарова у Рівному
Спорткомплекс на Макарова у Рівному

На Рівненщині сім об’єктів отримають фінансування з фонду регіонального розвитку

15:41 15.01.2021
546

На Рівненщині визначили об’єкти, які отримають кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2021 році.

Обласна комісія з відбору інвестиційних проєктів та програм своїм рішенням затвердила перелік з 7 об’єктів. Про це йдеться на офіційному сайті РОДА.

Перелік проєктів для фінансування у 2021 році коштом ДФРР:

 1. Спортивний комплекс комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради (в районі вул. Макарова у Рівному) – будівництво універсального спортивного залу» (49 мільйонів гривень).
 2. Фізкультурно-оздоровчий басейн на базі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи по пров. Артилерійському, 5а, в Костополі – будівництво (9 мільйонів гривень).
 3. Дитячо-юнацька спортивна школа Здолбунівської районної ради по вул. Парковій у Здолбунові – будівництво спортивного залу» (5 мільйонів гривень)
 4. Реконструкція спорткомплексу «Меблевик» по вул. К.Прокопчука, 45а в селищі Смига Дубенського району (5 мільйонів гривень);
 5. Загальноосвітня школа I - III ступеня по вул. Нова, 38, в селі Цепцевичі Сарненського району – будівництво» (15,5 мільйонів)
 6. Навчально-виховний комплекс по вул. Шкільній, 11, в селі Борбин Млинівського району – будівництво» (17,1 мільйонів гривень).
 7. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок по вул. Коновальця, 16, у Рівному ₋ будівництво» (60 млн грн).

«Умова Мінрегіону – передусім включити перехідні проєкти з минулих років та 30% коштів ДФРР спрямувати на розвиткові об'єкти. На Рівненщині – це спорткомплекс на Макарова, який є промоційним та передбачає проведення різноманітних заходів – бізнесових, культурно-розважальних та спортивних. Решта 70% складатимуть проєкти соціальної інфраструктури. Більшість проєктів потребує співфінансування з інших джерел, зокрема, спортивної субвенції, коштів з місцевих бюджетів та соцеконому», відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
25 лютого
Вчора
23.02.2021
22.02.2021
Топ оголошення
 • Продам
 • Куплю
 • Здам
 • Обміняю