У Рівному думають про будівництво заводу переробки побутових відходів

12 Червня 2021, 15:37
Планування будівництва сміттєвого заводу 641
Планування будівництва сміттєвого заводу
У Рівному розглядають можливість будівництва заводу з переробки побутових відходів.
 
11 червня з робочим візитом до Рівного завітали представники ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі» в особі директора Ігоря Трушенка та його заступника Анатолія Скряги. Про це інформують в пресслужбі Рівненської міської ради.
 
ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі» є українською філією німецької компанії «Braun Industrial Technology GmbH», яка має практичний досвід реалізації більш ніж 350 проектів в галузі традиційної та альтернативної енергетики як авторизований партнер компаній «Siemens AG» та «EnBW AG» (Німеччина). У партнерстві з німецькою компанією «WABIO» компанія «BIT GmbH» на замовлення муніципалітетів країн Європейського Союзу спроєктувала та збудувала кілька десятків заводів з біогазовими електростанціями потужністю від 1,5 МВт до 20 МВт на годину.
 
Представники компанії «Braun Industrial Technology GmbH» презентували програму співпраці у трьох напрямках:
  1. будівництво заводу з переробки побутових відходів з отриманням біогазу;
  2.  будівництво заводу з виробництва твердого біопалива (пелети);
  3. створення промислових плантацій для вирощування енергетичних культур.
 
Фінансування проєкту здійснюється за формулою 51/49, де 51% – кошти ТОВ «Німецько-Українське Підприємство Браун Індастріал Технолоджі», а 49% – кошти територіальної громади. Реалізація цього проєкту дозволить поліпшити екологічну ситуацію у територіальній громаді і прилеглих районах, підвищити рівень економічної та енергетичної незалежності громади, забезпечити додаткові надходження до бюджету громади і створити 50 нових робочих місць.

 
Коментар
29/07/2021 Четвер
29.07.2021
28.07.2021
27.07.2021