Участь у тендері щодо капремонту очисних споруд у Липлянах взяли європейські компанії

16 Липня 2021, 13:21
Очисні споруди у Липлянах з висоти 280
Очисні споруди у Липлянах з висоти

КП «Луцькводоканал» продовжує активну роботу з підготовки обладнання до капітальної реконструкції очисних споруд. 

15 липня відбулося відкриття тендерних пропозицій по лоту «Технічний нагляд за реконструкцією очисних споруд». Про це Район.Луцьк інформує пресслужба Луцькради.

Знаковим є те, що зацікавленість реконструкцією очисних в Липлянах вийшла за межі України, на участь у тендері подали заявки компанії з Європи, зокрема з Австрії, Німеччини, Англії, Польщі, Іспанії. І саме європейські підприємства займають лідируючі позиції за відповідністю до вимог тендерної документації. Організації-переможці тендеру в подальшому здійснюватимуть технічний нагляд за дотриманням технології проведення капітальної реконструкції у відповідності до європейських стандартів якості. Тендерні пропозиції дійсні протягом 120 днів, переможця буде визначено орієнтовно протягом двох місяців, оскільки процедура відбувається із дотриманням всіх європейських  стандартів, а за її перебігом ведеться постійний ретельний контроль міжнародних експертів.

Участь європейських компаній та  відкриття тендерних пропозицій підтверджують,  що процес реконструкції розпочався і відбувається не на словах, а в реальних діях, які будуть здійснені упродовж найближчих років.

Нагадаємо: багаторічна складна робота по залученню європейських інвестицій на реконструкцію очисних споруд та систем водовідведення завершилась успіхом – Луцьк і КП «Луцькводоканал» отримали всі схвальні висновки і дозволи, а також фінансування від Європейського інвестиційного банку та Північної екологічної корпорації НЕФКО. 

Залучено майже 500 мільйонів гривень на реконструкцію систем водовідведення міста та капітальну реконструкцію очисних споруд. Це – наймасштабніший інфраструктурний проект за останні три десятиліття, що відбуватиметься на території Луцької громади. Реалізація цього проекту не тільки забезпечить гарантоване водовідведення на наступні років 30-40, але і дозволить вирішити ряд важливих екологічних проблем.

Міжнародні партнери, компанії та підрядні організації схвально оцінюють масштабні роботи, які вже виконуються на очисних для підготовки реконструкції. А саме:

  • Повністю очищені майданчики осушування мулу і підготовлені території для його подальшого вивезення з мулових карт;
  • На вивезення 100 тисяч тонн мулу оголошено тендер;
  • Тривають роботи по реконструкції радіального відстійника;
  • Завершили роботи по реконструкції шести коридорів аеротенків;
  • Здійснюється підготовка двох мулових карт для очистки другого біологічного ставка;
  • Проводять роботи по розчищенню каналу випуску очищених стоків; Здійснено обробку біопрепаратами для зменшення випарів на 14-ти мулових картах;
  • Знезаражувальні та очищувальні біопрепарати вводяться в усі етапи очистки, проводиться додаткове знезараження зворотних стічних вод.

Читайте такожУ Луцьку масово гинуть дерева: алею ялин на Луцькому Меморіалі хочуть зрізати

 

Коментар
29/07/2021 Середа
28.07.2021
27.07.2021