У госпіталі на Рівненщині будують перехід для ветеранів за понад 24 мільйони

22 Липня 2021, 11:07
У Клеванському госпіталі будують спеціальний перехід для ветеранів 292
У Клеванському госпіталі будують спеціальний перехід для ветеранів

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що у Клевані Рівненського району тривають будівельні роботи. В закладі зводять спеціальний перехід між лікувальним та фізіотерапевтичним корпусами.

Сучасний та комфортний перехід матиме два поверхи, а його протяжність становитиме майже 100 метрів, про це журналісти видання Район.Медицина дізналися у Рівненській ОДА. 

«Минулого року під час приїзду Президента України Володимира Зеленського на Рівненщину керівництво закладу звернулося із пропозицією побудови спеціального переходу. Адже у зимовий період складно і небезпечно переміщатися корпусами після процедур. До того ж пацієнтам з інвалідністю це створювало додаткові незручності», — зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Новозбудований перехід дасть можливість пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися корпусами. А також значно покращить надання медичної, фізичної, психологічної реабілітації учасникам бойових дій.

Спорудження ведеться в рамках президентського проєкту «Велике будівництво». А корпуси планують об’єднати переходом до 30-річчя Незалежності України.

На реконструкцію з держбюджету виділили 22 мільйони гривень, ще 2,5 мільйона гривень – з обласного.

Читайте також:  Проти керівниці Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру почали службове розслідування

 

 

Коментар
29/07/2021 Середа
28.07.2021
27.07.2021