Громади Ратнівщини залучили майже мільйон гривень роздрібного акцизу

01 Серпня 2021, 17:06
Громади Ратнівщини залучили майже мільйон гривень роздрібного акцизу 595
Громади Ратнівщини залучили майже мільйон гривень роздрібного акцизу

До місцевих бюджетів громад на території Ратнівського краю у січні-червні 2021 року сплатили 969 тисяч гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Сума сплаченого роздрібного акцизу майже на 12,8 % перевищує минулорічні показники. Про це Район.Ратне інформує ГУ ДПС у Волинській області.

«Лише товар, що перебуває у легальному обігу, відповідає стандартам якості та не становить загрози життю та здоров’ю споживачів», — наголошують у податковій службі краю.

Перевірити законність реалізації алкогольних напоїв чи тютюнових виробів може кожен, якщо поцікавиться у продавця про ліцензію на такий вид діяльності та перевірить наявність суми роздрібного акцизу у фіскальному чеку. 

Про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованими марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, просимо негайно інформувати за номером телефону в м. Луцьк (0332) 777131 (відділ фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Волинській області). 

Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Читайте також: Ратнівчани сплатили 830 тисяч гривень податку на нерухомість

Коментар
28/09/2021 Понеділок
27.09.2021
26.09.2021