Волинська «Едельвіка» допомогла одягнути українську параолімпійську збірну

18 Серпня 2021, 17:10
Наші спортсмени в національному одязі 1096
Наші спортсмени в національному одязі

На олімпіаду в Токіо українські паралімпійці вирушили в національних одностроях з волинської тканини.

«Передайте, будь ласка, усім причетним нашу подяку і захоплення!!!», - таке прохання висловили українські паралімпійці перед самим вильотом на олімпіаду до Токіо. На церемонії проводів паралімпійська збірна України виглядала надзвичайно яскраво і стильно. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Національне вбрання для спортсменів дизайнерка Олена Курсуненко пошила з тканини волинської фабрики «Едельвіка».

«Тканина супер! Синя – бомба! Дякуємо вам за чудову роботу!», - висловила вдячність дизайнерка.

«Едельвіка» не перший рік у тісній співпраці з Центром фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» допомагає паралімпійцям з національним іміджом. Як зазначив керівник підприємства Юрій Переходько, цьогоріч для волинських спортсменів та їх тренерів фабрика виготовила ексклюзивні сорочки та сукні. А для усієї української збірної - вишивані захисні маски з конопляної та бавовняної тканини, а також тканини синьої і жовтої барви для національного одягу.

«Традицію підтримки наших паралімпійців продовжуємо і гордимося, що тканини з Луцька стали окрасою нашої команди! Онікс ще ніколи не був таким синім… До сліз!!!», - відповіли працівники «Едельвіки» на слова вдячності спортсменів та дизайнерів.

Читайте також: «Рожевий податок»: Ти жінка? Тоді плати більше!

Коментар
Код блоку:
08/08/2022 Понеділок
08.08.2022
07.08.2022