На Рівненщині буде п'ять Дія-центрів

06 Вересня 2021, 18:00
На Рівненщині буде п'ять Дія-центрів 2198
На Рівненщині буде п'ять Дія-центрів

Рівненській області п'ять ЦНАПів стануть Дія-центрами. 

Тут надаватимуть ще більше комплексних, швидких і якісних послуг, доступних для кожного. Крім того, для відвідувачів передбачать місце для користування порталом «Дія» і розвитку цифрових навичок, повідомляють на сайті Рівненської ОДА. 

Відчути на собі переваги державного сервісу нового покоління зможуть жителі Костопільської, Острозької, Бокіймівської, Здолбунівської та Вараської громад.  Це стане можливим завдяки субвенції з держбюджету на розвиток мережі ЦНАПів.

Загалом же цьогоріч для Рівненської області з цією метою з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачені для 7 громад. Частина з них вже отримала транш. Залежно від потреб, гроші спрямовують як на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, так і на їх облаштування, а також забезпечення обладнанням.

«У деяких громадах  закуповують обладнання, завдяки якому в ЦНАПах можна буде, зокрема, отримати посвідчення водія, зареєструвати транспортний засіб. Тим часом у інших, для зручності відвідувачів і безбар’єрного доступу облаштовують  приміщення у стилі «open space». Усе це стало можливим завдяки держсубвенції.  Цьогоріч кошти передбачені для Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської та Костопільської  громад, - прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. - Водночас як саме використовуються кошти держсубвенції, спрямованої на трансформацію ЦНАПів,  відстежують спеціально створені моніторингові групи». 

До речі, сьогодні виповнюється 9 років розвитку мережі Центрів надання адміністративних послуг в Україні. Нагадаємо, наразі в області працює 36 ЦНАПів органів місцевого самоврядування. 

Мета Мінцифри – збільшити мережу до 1438 ЦНАПів до 2023 року.

Читайте також:  Жінок-підприємиць Рівненської територіальної громади запрошують пройти опитування

 

 
Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024