Шачани можуть надати свої пропозиції щодо плану розвитку громади в землеустрої та будівництві

27 Листопада 2021, 18:00
Шачани можуть надати свої пропозиції щодо плану розвитку громади в землеустрої та будівництві 809
Шачани можуть надати свої пропозиції щодо плану розвитку громади в землеустрої та будівництві

У Шацьку повідомили про початок розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади.

Про це інформують у пресслужбі Шацької селищної ради.

На виконання вимог чинного законодавства Шацькою селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Шацької селищної територіальної громади.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації.

На виконання вимог чинного законодавства розпочинається прийняття пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій: з 25 листопада до 15 грудня.

Пропозиції можна надавати:

  • шляхом нанесення пропозицій на вебкарті за посиланням.
  • електронною поштою на адресу: [email protected];
  • офіційними листами на адресу: Шацька селищна рада, вул. 50 років Перемоги, 1Б, смт Шацьк, Ковельський район Волинської області, 44000.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцеперебування, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не реєструють і не розглядають.

Вебкарта, де можна залишити пропозиції
Вебкарта, де можна залишити пропозиції

Коментар
22/01/2022 П'ятниця
21.01.2022
20.01.2022