На території Луцького району продавали безліцензійний алкоголь

31 Січня 2022, 09:36
Фальсифікат 298
Фальсифікат

Працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області встановили факт реалізації алкогольних напоїв без придбання відповідної ліцензії на території Луцького району.

Про це Бізнес.Район дізнався в пресслужбі волинських податківців.

Працівники відділення поліції №3 Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області вилучили з обігу 57 пляшок алкогольних напоїв різного асортименту на суму 1,3 тисячі гривень.

Такий  результат став можливим завдяки небайдужості громадян, які  інформували про порушення на ринку реалізації підакцизної продукції.

Відповідальність за зберігання тютюнових виробів без акцизних марок встановленого зразка передбачена ст. 17 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» та ст.  1645 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Орієнтовно штрафна санкція за таке порушення становитиме 17 тисяч гривень.

Читайте також: У Рівному вилучили безакцизні цигарки та фальсифікований алкоголь

 

До слова, в ГУ ДПС у Волинській області наголошують: якщо ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022