Волинські страхувальники спрямували на соцпотреби 2,1 мільярда гривень єдиного внеску

15 Травня 2022, 10:27
ЄСВ 251
ЄСВ

Упродовж січня-квітня 2022 року волинські працедавці перерахували на соціальні потреби 2 мільярди 110 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Про це Бізнес.Район повідомили в пресслужбі волинських фіскалів.

Сплачена сума єдиного внеску в області на 357 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники торік.

Ріст показників сплати єдиного внеску на 20 відсотків до тогорічних показників  свідчить про відповідальність волинського бізнесу, який в умовах воєнного стану дотримується належних стандартів оплати праці та дбає про інтереси держави, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Водночас у податковій службі звертають увагу: якщо фінансовий стан підприємства дозволяє належну оплату праці найманих осіб, то кожен працедавець зобов’язаний дотримуватися вимог закону.

Нагадаємо, що з 1 березня поточного року до припинення воєнного стану та ще 12 місяців потому фізичні особи-підприємці, особи, котрі здійснюють незалежну професійну діяльність і члени фермерських господарств мають право не сплачувати єдиний внесок за себе.

Фізичним особам – підприємцям 2-3 груп спрощеної системи оподаткування також дозволяється не сплачувати єдиний внесок за мобілізованих осіб. Суми єдиного внеску за мобілізованих осіб до соціальних фондів буде сплачено з державного бюджету.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022