Власники нерухомості Турійщини поповнили місцеві бюджети на 1,9 мільйона гривень податку

21 Травня 2022, 18:00
Податок на нерухомість 625
Податок на нерухомість

У січні-квітні 2022 року власники об’єктів нерухомості на території Турійщини сплатили  до місцевих бюджетів 1,9 мільйона гривень податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Це на 11,3 відсотка більше проти аналогічного періоду торік. Про це Бізнес.Район повідомили в пресслужбі волинських податківців.

Оскільки Волинь належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії, в Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують усім платникам своєчасно виконувати податкові зобов’язання, а громадян-власників нерухомого майна податківці просять  перерахувати до місцевого бюджету заборговані за минулі роки суми податку на нерухомість. 

Фіскали звертають увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022