Міський бюджет Володимира отримав 1,3 мільйона гривень податку на нерухомість

23 Травня 2022, 16:40
Податок на нерухомість 756
Податок на нерухомість

Власники нерухомого майна у Володимирі у січні-квітні 2022 року сплатили до міського бюджету 1,3 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.  

Про це Бізнес.Район інформують у пресслужбі волинських податківців.

Сума сплаченого юридичними та фізичними особами податку на нерухомість у місті на 57,4 відсотка  перевищує аналогічні показники торік.

Оскільки Волинь належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії, в Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують усім платникам своєчасно виконувати податкові зобов’язання, а громадян-власників нерухомого майна податківці просять  перерахувати до місцевого бюджету заборговані за минулі роки суми податку на нерухомість. 

Фіскали звертають увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Читайте також:

 

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024