Волинський бізнес сплатив до бюджету 7,7 мільйона гривень за придбані ліцензії на реалізацію підакцизної продукції

29 Травня 2022, 14:29
Алкоголь 275
Алкоголь

Упродовж січня-квітня 2022 року волинські господарюючі суб’єкти, які здійснюють реалізацію підакцизної продукції, сплатили до бюджетів усіх рівнів 7,7 мільйона гривень.

Про це Бізнес.Район інформують волинські податківці.

Зокрема, понад три мільйони сплатили за придбані ліцензії на оптову торгівлю алкоголем і тютюном. 4,1 мільйона отримали громади області від платників за придбані ліцензії на право роздрібної реалізації горілчаної продукції та цигарок. Придбання ліцензій на реалізацію пального додало бюджету 650 тисяч гривень. 

Фіскали звертають увагу, що будь-яка підакцизна продукція повинна реалізовуватися лише за наявності ліцензії у продавця на такий вид діяльності. У протилежному випадку якість пропонованої горілчаної продукції чи тютюнових виробів – сумнівна.

Тобто, така продукція може становити загрозу життю і здоров’ю споживачів. Окрім того, безліцензійна діяльність позбавляє бюджет передбачених законом надходжень.

Отож, у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують споживачам перевіряти наявність ліцензії у продавця лікеро-горілчаної продукції, тютюнових виробів та пального. Горілчаний товар і цигарки повинні мати марку акцизного податку встановленого зразка.

«Щоб переконатися в тому, що ви купуєте легальну підакцизну продукцію, зазирніть у фіскальний чек. У цьому документі повинна бути обов’язково відображена сума роздрібного акцизу», – наголошують податківці.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
05.07.2022