Волинські платники ПДВ спрямували до держбюджету понад 1,4 мільярда гривень

19 Серпня 2022, 14:33
ПДВ 697
ПДВ

Упродовж січня-липня 2022 року волинські господарюючі суб’єкти спрямували до держбюджету понад 1,4 мільярда гривень ПДВ.

Наразі в області внесок платників податку на додану вартість до державної скарбниці майже на 4 відсотки перевищує аналогічні показники минулого року.

«Податок на додану вартість належить до бюджетоутворюючих платежів. Тому від податкової дисципліни кожного господарюючого суб’єкта, що зареєстрований платником ПДВ, значною мірою залежить стабільність і ритмічність бюджетних надходжень. З огляду на військову агресія рф господарська діяльність чималої кількості платників зазнала змін, відповідно – бізнес-плани були скореговані. Тим не менше, волинські платники ПДВ у своїй переважній більшості повною мірою виконують податкові зобов’язання», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку податкова служба із застосуванням сучасних інформаційних рішень ефективно протидіє намірам окремих бізнес-кіл мінімізувати сплату цього податку, запобігаючи бюджетним втратам.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: національна безпека та оборона вимагають належного фінансового забезпечення. Країна спроможна ефективно протидіяти ворогу за умови стабільних бюджетних надходжень і зразкової податкової дисципліни усіх платників податків.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022
29.09.2022