Перші 10 об’єктів Рівненщини готові до приватизації

23 Вересня 2022, 09:34
Приватизація держмайна 202
Приватизація держмайна

Фонд держмайна України визначив перші об’єкти Рівненщини, аукціони з приватизації яких відбудуться у вересні-жовтні 2022 року в електронній системі Прозорро.Продажі.

Про це йдеться на сайті Рівненської ОВА.

Це 10 об’єктів у різних районах області та різної площі. Загалом до приватизації готують 19 приміщень.

«У приватизаційному меню Рівненщини є об’єкти на будь-який смак – від окремих приміщень  нерухомості до іподрому в Мирогощі. Нагадаю, аукціони відбудуться за покращеними процедурами, що будуть значно зручніші для розвитку бізнесу, створення робочих місць та додаткового наповнення бюджету в умовах війни. Запрошуємо підприємців долучатися до аукціонів та спільно відновлювати економіку України», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, завдяки законодавчим змінам підготовка та проведення аукціонів займатимуть до 2 місяців, замість шести. Також серед основних новацій – зручність для інвесторів, зокрема, збереження дозволів, ліцензій та сертифікатів, які оформлені на державному підприємстві; мінімізація ризиків держави, зокрема, оплата за актив одразу відбуватиметься після аукціону до підписання договору, цифровізація процесів тощо.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 Четвер
29.09.2022