УВАГА Волинь, Рівненщина, Закарпаття, Львівщина!

повітряна тривога

усі в укриття

На Рівненщині 77 осіб притягнули до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією

23 Вересня 2022, 15:00
На Рівненщині 77 осіб притягнули до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією 184
На Рівненщині 77 осіб притягнули до відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією

Упродовж цього року, за участі прокурорів, суди розглянули 96 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, у яких прийняли рішення про накладення штрафу на 66 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Серед них депутати сільських, селищних, міських, районних рад (51), посадові  особи держлісохорони (8), посадовці органів місцевого самоврядування (3), посадові особи комунальних підприємств (2), та по 1 працівнику органів та установ кримінально-виконавчої служби і Національної поліції.

Загалом, упродовж року за наслідками розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, суди виписали штрафів на суму 62 тисячі гривень.

Для прикладу, суд прийняв рішення про притягнення до адміністративної відповідальності сільського голови однієї з територіальних громад Сарненського району, який в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів, а також, перебуваючи в умовах такого конфлікту інтересів,  прийняв на роботу до сільської ради свою дружину. На посадовця наклали стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3 400 гривень.

Окрім цього, за вказаний період органи прокуратури області скерували 40 подань з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення.

За результатами розгляду цих подань притягнули до дисциплінарної відповідальності 11 посадових осіб, з них 1 особу звільнили із займаної посади.

Коментар
Код блоку:
30/09/2022 П'ятниця
30.09.2022
29.09.2022