Волинські спрощенці додали бюджетам громад майже 700 мільйонів гривень єдиного податку

17 Листопада 2022, 18:00
Волинські спрощенці додали бюджетам громад майже 700 мільйонів гривень єдиного податку 537
Волинські спрощенці додали бюджетам громад майже 700 мільйонів гривень єдиного податку

Господарюючі суб’єкти Волині, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, впродовж січня-жовтня 2022 року спрямували до місцевих бюджетів 692,2 мільйона гривень єдиного податку.

Надходження єдиного податку в області на 14,2 відсотка перевищують тогорічні показники за аналогічний період. Про це Бізнес.Район повідомили волинські податківці.

Ріст показників сплати єдиного податку фіксують серед усіх груп платників.

Щодо вкладу кожної з груп платників єдиного податку, то найбільш вагомий внесок до бюджету громад фізичних осіб – підприємців –  533,7 мільйона гривень. Юридичні особи – спрощенці сплатили 100,9 мільйона гривень. Сільськогосподарські товаровиробники Волині спрямували до місцевих бюджетів 57,6 мільйона гривень єдиного податку.

«Фінансова стабільність громад залежить від податкової дисципліни кожного платника податків. Завдяки представникам підприємництва, які чесно сплачують податки,  органи місцевого самоврядування отримують кошти для підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури та фінансування соціально-економічних програм. Всупереч труднощам воєнного часу волинські спрощенці демонструють відповідальність і виваженість,  сумлінно виконуючи свої обов’язки перед державою і громадами», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Коментар
Код блоку:
31/01/2023 Вівторок
31.01.2023