За два тижні листопада на Волині викрили 12 порушень рибальства

23 Листопада 2022, 10:05
За два тижні листопада на Волині викрили 12 порушень рибальства 883
За два тижні листопада на Волині викрили 12 порушень рибальства

З 7 по 22 листопада державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля викрили 12 порушень природоохоронного законодавства. Серед них 6 порушень за ч. 3 ст. 85 КУпАП (риболовля з перевищенням дозволених знарядь, знаходження поблизу водойми з сухою сіткою), 4 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби забороненим знаряддям лову).

Про це інформує пресслужба рибпатруля.

Крім того, оформили два акти безгосподарського майна, згідно з якими вилучили 5 заборонених сітних знарядь лову. Нарахували збитків за таксами на суму 132 137 гривень. Відповідно до результатів, у порушників вилучили 7 заборонених знарядь лову, серед яких 282 метри сіток.

Порушення зафіксували:

  • 10 листопада на озері Люб’язь, поблизу села Люб’язь Любешівської громади виявили безгосподарське майно. Вилучили три сітні знаряддя лову, загальною довжиною 150 метрів.
  • 13 листопада на місцевому озері у місті Нововолинськ Володимирського району викрили порушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП (перевищення дозволених знарядь лову).
  • 13 листопада на водному об’єкті, поблизу села Хорів Локачинської громади Володимирського району виявили безгосподарське майно. З водойми вилучили три заборонених сітних знарядь лову.
  • 13 листопада на Кричевичівському водосховищі, поблизу села Кричевичі Колодяжненської громади Ковельського району Волинської області. Двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів з гумового човна забороненими знаряддями – трьома сітками. У такий спосіб порушники виловили 24,2 кілограма риби, чим завдали збитків рибним запасам на 130 543 гривень.
  • 14 листопада на водному об’єкті, поблизу села Березовичі Зимнівської громади Володимирського району викрили грубе порушення рибальства за ч.4 ст. 85 КУпАП. Громадянин здійснював вилов риби сітним знаряддям лову, чим завдав збитків рибному господарству на суму 1 564 гривні.
  • 18  листопада поблизу озера Оріхівське Самарівської громади Ковельського району викрили три порушення за ч.3 ст. 85 КУпАП – троє громадян знаходилися поблизу водойми з сухими сітками.
  • 18 листопада на озері Тисоболь, поблизу села Броди Ратнівської громади Ковельського району завдяки повідомленню від небайдужих рибалок викрито грубе порушення рибальства за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Громадянин з дерев’яного човна здійснював вилов риби за допомогою трьох сітних знарядь.

Волинський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2022 року на водоймах Волині розпочалася осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах, що триватиме до початку весняно – літньої заборони на період нересту риби 2023 року.

Любительський лов риби дозволяється на ділянках поза межами зимувальних ям зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять на рибалку, а на водоймах, де впроваджене платне рибальство – не більше десяти (відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства).

Коментар
Код блоку:
09/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022