На Рівненщині продовжують облаштовувати модульне містечко для переселенців

08 Грудня 2022, 12:29
На Рівненщині продовжують облаштовувати модульне містечко для переселенців 306
На Рівненщині продовжують облаштовувати модульне містечко для переселенців

Наразі вже готові 7 модульних будиночків. До кінця місяця буде ще 5. Усі роботи планують завершити цьогоріч. Це буде перше таке містечко в області.

Про це розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, в рамках програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб у Рівненській області на 2022-2024 роки, розпочали встановлення перших 12 будиночків для понад 40 внутрішньо переміщених осіб на території Радивилівської ТГ.

Її було обрано невипадково, адже громада посідає друге місце в області за кількістю прийнятих переселенців у співвідношенні до місцевого населення.

Будиночки виготовляє підприємство, релоковане з Харківщини на Рівненщину. Вони утеплені, витримують температуру до -40 градусів за Цельсієм. Мають автономне опалення. Тут облаштована кухня, душова, є шафа, двоспальне ліжко та двомісний диван. Житло готове приймати мешканців.

Сюди поселяться сім’ї переселенців, які мешкають в громаді. Пріоритетно надаватимуть місця офіційно працевлаштованим ВПО; мамам з дітьми, чоловіки яких є військовослужбовцями; людям із інвалідністю; вузькопрофільним спеціалістам, яких потребує громада тощо. Рішення прийматиме спеціальна комісія при Радивилівській ТГ.

«Сьогодні наше завдання – максимально інтегрувати переселенців в активне життя області. Допомогти їм адаптуватися, розпочати життя «з чистого аркуша» та відчувати, що Рівненщина – не просто гостинний регіон, а їхній другий дім. Над цим і працюємо далі», – підсумував Віталій Коваль.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023