Місцевий бюджет Рівного отримав понад 78 мільйонів гривень роздрібного акцизу

09 Січня 2023, 11:08
Місцевий бюджет Рівного отримав понад 78 мільйонів гривень роздрібного акцизу 449
Місцевий бюджет Рівного отримав понад 78 мільйонів гривень роздрібного акцизу

За підсумками 2022 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  до місцевого бюджету міста Рівне сплатили 78,1 мільйона гривень.

Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 206 тисяч гривень. Про це інформують рівненські податківці.

Податківці просять споживачів підакцизної продукції  бути обачними – задля власної безпеки купувати легальний підакцизний товар і перевіряти у фіскальному чеку відображену суму акцизного податку.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Насамперед перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводять за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання у можливості проведення розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції.

Коментар
25/03/2023 Субота
25.03.2023
24.03.2023