З початку року прикордонники Мукачівського загону зупинили майже пів сотні порушників кордону

10 Січня 2023, 17:35
З початку року прикордонники Мукачівського загону зупинили майже пів сотні порушників кордону 1137
З початку року прикордонники Мукачівського загону зупинили майже пів сотні порушників кордону

Впродовж минулої доби прикордонники Мукачівського загону зупинили на державному кордоні 12 чоловіків призовного віку, які мали наміри поза пунктами пропуску залишити територію України.

Про це пишуть на фейсбук-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

П’ятьох правопорушників за 100 метрів до держрубежу затримали прикордонники відділення «Велика Бийгань». Усі затримані є особами призовного віку, мешканцями Закарпаття.

Групу осіб затримали у результаті реалізації інформації наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу військовослужбовці відділу «Лужанка». Всього затримали п’ять осіб, двоє з яких є організаторами незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон.

Також за наданою оперативниками загону інформацією, військовослужбовці відділу «Вилок» затримали на відстані 350 метрів до кордону ще двох утікачів від мобілізації – мешканця села Бороняво, що на Закарпатті та мешканця села Дичків, що на Тернопільщині.

Загалом за перші 10 діб нового 2023 року, прикордонники Мукачівського загону припинили 23 спроби незаконного перетину кордону, у результаті чого було затримано 43 військовозобов’язані особи.

Коментар
21/05/2024 Понеділок
20.05.2024