На Рівненщині майстра лісу і двох його спільників підозрюють у незаконних порубках дерев

25 Січня 2023, 11:30
Незаконна порубка лісу 332
Незаконна порубка лісу

Трьом жителям Рівненського району повідомили про підозру у незаконних порубках лісу, а одному з них – ще й у службовому підробленні офіційних документів.

Про це йдеться на сайті Рівненської прокуратури.

У ході слідства встановили, що один із підозрюваних – приватний підприємець, який надає послуги з лісозаготівельних робіт, за попередньою змовою з двома знайомими вчинили кілька незаконних порубок лісу на території військового лісгоспу.

Вперше зловмисників зупинили працівники поліції у серпні 2022 року на території колишнього Костопільського району, коли чоловіки везли автомобілем «Урал» додому до одного з підозрюваних незаконно зрізані дуби. Висновків тоді зловмисники не зробили і вже в жовтні того ж року їх знову зупинили поліціянти під час перевезення незаконно зрубаних ялин.

При цьому один з підозрюваних – старший майстер лісу одного з лісництв Волинського військового лісгоспу, аби приховати злочинну діяльності групи, після зупинки працівниками поліції транспортного засобу з завантаженою деревиною, склав та видав товаро-транспортну накладну з неправдивими відомостями щодо класу якості відпущеної деревини.

Своїми діями підозрювані завдали збитків державі на 130 000 гривень.

Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУПН в Рівненській області.

Коментар
Код блоку:
08/02/2023 Середа
08.02.2023