У громадах Рівненщини найбільше цікавилися професіями водія та кочегара

03 Лютого 2023, 18:00
Водій 841
Водій

Аби активніше співпрацювати із громадами Рівненщини щодо забезпечення кваліфікованими робітничими кадрами підприємств, господарств, організацій, установ, Рівненський центр ПТО ДСЗ ініціює зустрічі із представниками тамтешніх структур, бізнесу, керівниками, очільниками громад та самими безробітними.

Днями презентації одного з найпотужніших закладів освіти для дорослих відбулися у Немовицькій, Клесівській, Степанській, Вирівський територіальних громадах. Про це йдеться на сайті Рівненського ОЦЗ.

Завідувач Сарненського навчального відділення Іван Гаврилюк зустрівся із старостами, керівниками підприємств, директорами шкіл та підприємцями.

Найбільше учасників зустрічі цікавили умови та терміни навчання у Центрі за професіями «Водій», «Тракторист – машиніст с/г виробництва», «Машиніст (кочегар) котельні». Присутні зацікавилися також  курсами цільового призначення, зокрема, «Спеціальне навчання та перевірка знань операторів котелень та машиністів (кочегарів) котелень». Відмінна команда педагогів-професіоналів, сучасна навчальна база за усіма професіями та напрямами, постійна комунікація із роботодавцями – це потужний старт у нову професію, запорука оперативної та ефективної підготовки універсального, кваліфікованого робітника.

Популяризація робітничих професій, перспектив навчання та працевлаштування триває, зустрічі в громадах формують нові аспекти роботи під час організації професійного навчання як безробітних мешканців, так і робітників задля підвищення кваліфікацій. Запрошуємо до співпраці, – йдеться у повідмленні

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром