Перший бюджетний позитив 2023: у січні платники податків Волині сплатили до бюджету 1,2 мільярда гривень

04 Лютого 2023, 18:00
Сплата податків 1358
Сплата податків

У січні 2023 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 1 мільярд 189 мільйонів гривень податкових платежів. Це на 28,4 відсотка більше, ніж у січні 2022 року. 

Про це Бізнес.Район повідомили у ГУ ДПС у Волинській області.

«Навіть в умовах воєнного стану традиційно складний із точки зору залучення податкових надходжень перший місяць нового фінансового року на Волині продемонстрував ріст показників сплати податків. Безсумнівно, що плюс 263 мільйони гривень у поточному році до січневих надходжень минулого можна вважати позитивним моментом. Очевидно, що такому росту сприяє відсутність бойових дій на території області. Разом з тим, на стан податкових надходжень визначальний вплив мають високий рівень податкової культури наших платників, якісні адміністрування та супровід представників реального сектору економіки з боку ДПС. Можливість виконувати свої податкові зобов’язання дистанційно та низка пропонованих податковою службою електронних сервісів сприяють швидкій адаптації бізнесу до обставин воєнного періоду та, відповідно, сплаті податків», - вважає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що переважно представники волинського бізнесу – серед надійних партнерів держави та органів місцевої влади в питанні наповнення бюджетів усіх рівнів.

Зокрема, із загальної суми залучених податкових платежів у січні поточного року в області 476,8 мільйона гривень спрямовано до держбюджету. 712,5 мільйона гривень податків надійшло до місцевих бюджетів.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад у період протидії загарбнику.

Коментар
Код блоку:
21/03/2023 Вівторок
21.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром