ПриватБанк запустив програму підтримки клієнтів-експортерів у партнерстві з Експортно-кредитним агентством

23 Березня 2023, 17:11
ПриватБанк 755
ПриватБанк

В ПриватБанку стартував прийом заявок на спільну з Українським «Експортно-кредитним агентством» (ЕКА) програму підтримки експортерів.

Про це повідомляє пресслужба банку.

Як повідомив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв, на першому етапі партнерства з ЕКА ПриватБанк фінансуватиме українських товаровиробників, клієнтів малого, середнього та корпоративного бізнесу на придбання сировини та матеріалів з метою виконання експортних контрактів.

За умовами програми ЕКА страхуватиме ризики банку за виданими кредитами на виконання зовнішньоекономічних контрактів. Максимальна сума такої позики може становити 5 мільйонів гривень, термін кредитування – до 1 року, застава – майнові права за експортним контрактом та порука власника.

Мета програми – широка підтримка, відновлення та збільшення присутності українських виробників та постачальників робіт і послуг на світових ринках.

Поєднання програми з «Доступними кредитами 5-7-9%» дозволить клієнтам банку кредитуватися за пільговими відсотковими ставками.

Нагадаємо, ПриватБанк підписав угоду з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) про співпрацю в рамках програми портфельного страхування ризику банку за кредитами, які будуть видані на виконання експортних контрактів.

Портфельне страхування  виданих кредитів на виконання експортних угод  зі спрощеними вимогами до застави – це механізм підтримки експортерів під час війни, який був оперативно напрацьований та запущений Міністерством економіки України та ЕКА у партнерстві з українськими банками в червні 2022 року з метою широкої підтримки, відновлення та збільшення присутності українських виробників та постачальників робіт і послуг на світових ринках.

 

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023