єРобота: 30 жителів Рівненщини отримають мікрогранти за програмою «Власна справа»

30 Травня 2023, 16:12
єРобота: 30 жителів Рівненської області отримають мікрогранти за програмою «Власна справа» 457
єРобота: 30 жителів Рівненської області отримають мікрогранти за програмою «Власна справа»

На Рівненщині ще 30 позитивних рішень про надання мікрогранту ухвалив Державний центр зайнятості. Це підсумки реалізації сьомої хвилі цьогорічного урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».

Рівненська область залишається у топ-3 з-поміж всіх регіонів за кількістю ухвалених позитивних рішень. Про це Бізнес.Район інформує пресслужба Рівненської обласної служби зайнятості.

Загалом, з 1 лютого цього року в області отримали 194 позитивні рішення. Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення 374 нових робочих місць.

За видами діяльності найбільша кількість позитивних рішень в оптовій і роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів та мотоциклів; переробній промисловості; тимчасовому розміщенні й організації харчування; будівництві; освіті.

Прийом нових заяв на отримання мікрогрантів триває.

За програмою «Власна справа» можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тисяч гривень. Обов'язковою умовою є створення 1-2 і більше робочих місць залежно від суми мікрогранту.

Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Рівненського обласного центру зайнятості. Рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості.

Ознайомитися з Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text.

Подати заявку на участь у проєкті «єРобота» та бізнес-план можна через портал «Дія» за посиланням: https://is.gd/KT7RoW

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна на нашому Telegram-каналі підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячій» лінії Рівненського ОЦЗ: +38096-539-53-59.

 

Коментар
26/09/2023 Понеділок
25.09.2023
24.09.2023