До місцевого бюджету Дубна сплатили понад два мільйони гривень роздрібного акцизу

05 Червня 2023, 15:00
Акцизний податок 367
Акцизний податок

Завдяки легальній реалізації підакцизної продукції протягом січня-травня 2023 року до бюджету Дубна надійшло 2 078 тисяч гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Щоб убезпечити себе від споживання неякісного алкоголю податківці рекомендують споживачам купувати лише легальну підакцизну продукцію. Про це йдеться на сайті платників податку у Рівненській області.

Серед умов, які вказують на те, що алкоголь відповідає стандартам якості та перебуває у легальному обігу, - марка акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції та ліцензія у продавця такого товару.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Насамперед, перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання у можливості проведення розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції.

 

Коментар
20/07/2024 П'ятниця
19.07.2024
18.07.2024