Понад дві тисячі волинських роботодавців скористалися послугами рекрутингу у 2023 році

03 Жовтня 2023, 15:13
Понад дві тисячі волинських роботодавців скористалися послугами рекрутингу 716
Понад дві тисячі волинських роботодавців скористалися послугами рекрутингу

Єдиний портал вакансій Державної служби зайнятості станом на 1 жовтня цього року налічує майже п’ять тисяч вакансій по Волинській області. Найбільше з них у Луцькому, Ковельському, Камінь-Каширському та Володимирському районах. 

Упродовж дев’яти місяців 2023 року послугами рекрутингу у Волинській області скористалися 2 256 роботодавців. Про це інформує пресслужба Волинського обласного центру зайнятості.

Топ-5 роботодавців області, які знайшли працівників за допомогою рекрутингу: ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика», Волинська дирекція АТ «Укрпошта», КП «Ковельвдоканал», ТзОВ «Володимирський хлібзавод», ПАТ «Теремно хліб».

Рекрутинг – робота з підбору персоналу для підприємств, а фахівці, які здійснюють пошук спеціалістів – рекрутери, фактично, стають посередниками між роботодавцями та пошукачами роботи.

Після звернення роботодавців фахівці-рекрутери оцінують конкретні потреби підприємств, організацій та установ, проводять попередню співбесіду на вимогу роботодавців, просувають кадрову потребу в соціальних мережах, працюють на закриття вакансій.

Що ж до шукачів роботи, то рекрутери здійснюють їхній професійний супровід: від співбесіди до працевлаштування, визначають сильні та слабкі сторони претендентів на ту чи іншу посаду, проводять співбесіди, інформують.

Нагадуємо: якщо у вас є запитання або ж ви хочете поспілкуватися безпосередньо із фахівцем служби зайнятості, телефонуйте на гарячі лінії (безкоштовно зі стаціонарних або за тарифами ваших мобільних операторів: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.

Коментар
23/07/2024 Понеділок
22.07.2024