Потенційним інвесторам покажуть лот приватизації – Рівненський радіотехнічний завод

26 Жовтня 2023, 14:22
Потенційним інвесторам покажуть лот приватизації – Рівненський радіотехнічний завод 566
Потенційним інвесторам покажуть лот приватизації – Рівненський радіотехнічний завод

На Рівненщині оголосили один із найдорожчих лотів приватизації в історії малої приватизації – аукціон з приватизації пакету акцій розміром 50 відсотків +1 акція ПАТ «Рівненський радіотехнічний завод».

У зв’язку з цим, Фонд держмайна у Рівненській області запрошує взяти участь у «Дні відкритих дверей» для ознайомлення потенційних інвесторів з об’єктом приватизації. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОВА.

Захід відбудеться 31 жовтня 2023 року об 11:00 за адресою: Рівне, вул. Данила Галицького, 25.

Взяти участь у огляді об’єкта може кожен охочий.

Стартова вартість лоту – 121,6 мільйона гривень. Аукціон відбудеться 7 листопада.

Довідково: Підприємство не здійснює економічної діяльності з 2013 року та є чудовим brownfield-проєктом. Воно розташоване у місті Рівне, усього за чотири кілометри від траси міжнародного значення М06 «Київ-Чоп». Окрім цього, актив має підключення до комунікацій та значну площу нерухомості.

Новий власник не обмежений цільовим використанням, тож такий лот стане вигідним варіантом для релокації виробництва у регіон, що не наближений до бойових дій.

Серед вимог приватизації – погашення заборгованості підприємства перед працівниками та бюджетом станом на 31 серпня борги з виплати заробітної плати становили 12,5 мільйона гривень,  перед бюджетом – 1,8 мільйона гривень.

Більш детальна інформація https://bit.ly/Rivne_privatization.

Коментар
15/07/2024 Понеділок
15.07.2024