Відтепер українські виробники можуть експортувати в Кувейт м’ясо птиці і продукти з нього

26 Жовтня 2023, 16:08
Відтепер українські виробники можуть експортувати в Кувейт м’ясо птиці і продукти з нього 394
Відтепер українські виробники можуть експортувати в Кувейт м’ясо птиці і продукти з нього

Ще одна хороша новина для вітчизняних виробників. Держпродспоживслужба в співпраці з Міністерством закордонних справ відкрила новий ринок для збуту продуктів українського виробництва, а саме м'яса птиці та продуктів з нього до Держави Кувейт (держава в південно-західній Азії. Розташований на північній околиці Східної Аравії та межує з Іраком на півночі та з Саудівською Аравією на півдні. Зі східного боку омивається Перською затокою. Кувейт також має морський кордон із Іраном, – ред.).

Про це інформує Держпродспоживслужба.

Відповідна форма міжнародного сертифіката оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в рубриці «Міжнародне співробітництво», в розділі «Ветеринарія та безпечність», в підрозділі «Сертифікати на експорт з України».

Разом з цим повідомили, що із переліком обов'язкових документів, що мають супроводжувати вантаж при експорті м'яса птиці та продуктів із м'яса птиці до Держави Кувейт можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі «Вимоги країн світу».

Держпродспоживслужба звертає увагу операторів ринку – відповідальність за безпечність харчових продуктів та їх відповідність до вимог країни призначення несе суб’єкт господарювання, а державний нагляд і контроль – в межах функцій та компетенцій Держпродспоживслужби.

Нагадуємо, що першим кроком для здійснення експорту харчових продуктів є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужностей.

Коментар
29/02/2024 Четвер
29.02.2024