Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
На Гнідавському заводі вироблятимуть органічне добриво для вапнування ґрунтів
На Гнідавському заводі вироблятимуть органічне добриво для вапнування ґрунтів

На Гнідавському заводі вироблятимуть органічне добриво для вапнування ґрунтів

11:17 16.04.2018
164

Цього року на Гнідавському цукровому заводі встановлять преси на дефекаційний осад, завдяки яким вироблятимуть цінне органічне добриво для сільськогосподарських підприємств.

Про це інформує прес-служба Гнідавського цукрового заводу.

«Цього року ми вже матимемо 45-50 тисяч дефекаційного осаду, це ті самі вапняки, де кальцію буде на рівні 90 відсотків, що неабияк потрібно для вапнування ґрунтів нашими партнерами сільгоспвиробниками», – розповідає заступник керівника підприємства Олександр Нікішин.

На Гнідавському цукровому заводі переконують, що віддаватимуть органічне добриво сільгосппідприємствам безкоштовно, щоб підтримати їх в отриманні хороших врожаїв, адже саме вапнування грунтів сприяє їх розкисленню та необхідному засвоєнню мінеральних добрив.

Довідково: Вапнування — метод хімічної меліорації кислих ґрунтів, що полягає у внесенні в них вапняних добрив: кальциту, доломіту, вапняку, відходів цукрового виробництва, гашеного вапна тощо. Ефект вапнування ґрунтується на заміщенні в ґрунтово-поглинаючому комплексі іонів водню і алюмінію на наявний в добриві кальційабо магній.

Коментарі
23 жовтня
Вчора
21.10.2018
20.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин