Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Волиньагропродукт» планує розширення виробництва
«Волиньагропродукт» планує розширення виробництва

«Волиньагропродукт» планує розширення виробництва

18:05 23.04.2018
361

У рамках робочого візиту до Ківерцівського району, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відвідав ТОВ «Волиньагропродукт» та поспілкувався з його директором Володимиром Маковецьким.

Пан Володимир розповів, що підприємство з виробництва хліба зареєстроване ще у 2001 році. Нині, там працює 50 осіб. Упродовж 2016-2018 років укомплектували 43 вакансії. Людський фактор значно впливає на технологію та якість виробництва, а тому 30 осіб пройшли відповідні курси цільового призначення на базі Рівненського ЦПТО за напрямками «Сучасні технології приготування борошняних виробів» та «Охорона праці робітників при торгівлі та переробці продукції».

Роман Романюк поцікавився ринком збуту продукції, на що директор підприємства повідомив: наразі, хлібобулочні вироби, яких, до слова, виробляють понад 30 видів, найбільше привозять до Луцька і, звичайно ж, реалізовують на місцях.


Виробник цінує кожного із своїх клієнтів, тож, аби збільшити асортимент товару та зробити його ще привабливішим для споживачів, планує розширення виробництва. Пан Володимир уже викупив колишній цех деревообробного комбінату на 3 тис. м², що знаходиться неподалік. Там облаштують додаткову лінію виробництва.

Однак, попри виробничий потенціал, виникла суттєва потреба у кадрах, адже з відкриттям додаткових потужностей, для роботи знадобиться удвічі більше людей: тісторобів, пекарів, формувальників тіста, техніків-технологів, укладальників, водіїв транспортних засобів. Доки ж, актуальними залишаються вакансії електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування та механіка виробництва.


- Ваше підприємство справді має великий потенціал. Будьте впевнені, що ми однозначно вас підтримаємо та допоможемо із підготовкою кваліфікованих кадрів. Нам потрібно розвивати наших, місцевих підприємців, аби вони ставали сильнішими та конкурентоспроможними, – резюмував Роман Романюк

;
Коментарі

Ківерчанин

12:04 24.04.2018

Хай більше людям платять, то не бракуватиме робочих рук!

21 серпня
Вчора
19.08.2018
18.08.2018
17.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин