Компанія «Нова пошта» змінює назву

09 Січня 2024, 11:30
Компанія «Нова пошта» змінює назву 3995
Компанія «Нова пошта» змінює назву

«Нова пошта» вирішила змінити назву, а саме прибирати слово «пошта» у назві групи компаній і залишити широке, без бар’єрів – NOVA.

Про це інформують на сайті компанії.

«Нова пошта» працює на ринку України з 2001 року. Усі ці роки вони створювали нові компанії та продукти.

«І от уже є NovaPay, яка відкриває рахунки для клієнтів. Nova Digital, що пропонує IT-рішення, які дозволяють не хвилюватися за рідних або за захист бізнесу від кібератак. Nova Global, що доставляє з різних континентів. А сама «Нова пошта», окрім доставки, продає послуги фулфілменту, фрахтових перевезень та працює в Європі», – йдеться в повідомленні компанії.

«Основна мета групи NOVA – забезпечити легку доставку будь-чого для життя та бізнесу. Наразі це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Усі компанії NOVA реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast – Easy – Safe – Human – Tech – Growth», – коментує співвласник групи NOVA Вячеслав Климов.

Група компаній NOVA складається з наступних компаній:

«Нова пошта» в Україні – доставляє документи, посилки, великі вантажі, а також надає послуги фрахтових перевезень та фулфілменту. Має найдоступнішу мережу для клієнтів: 11 400 відділень та 15 500 поштоматів по всій Україні. Доставляє по країні за 24 години, а в межах міста в той самий день.

Nova Post Europe – компанія, яка надає повний спектр логістичних послуг як для приватних осіб, так і для бізнес-клієнтів, забезпечуючи швидку та надійну доставку документів, посилок і вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною. Уже відкрила свої представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Має 35 тисяч точок сервісу, з яких 83 – власні відділення Nova Post.

NovaPay – небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу. NovaPay обслуговує 2,6 мільйона транзакцій на добу. Повноправний учасник міжнародних платіжних систем (МПС) Visa та MasterCard. Компанія має сертифікат про відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS. У кінці 2023 компанія випустила застосунок для відкриття клієнтами розрахункових рахунків.

Nova Global – компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними онлайн маркетплейсами. З Nova Global будь-які інтернет-магазини у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону, а також Великої Британії стають доступними для українського споживача з доставкою товарів «Новою поштою». Для українського середнього та малого бізнесу послуги компанії – це можливість виходити на нові ринки й розвивати експорт своїх товарів на інші частини світу.

Supernova Airlines надає швидку доставку своїм клієнтам із будь-якої точки світу. Компанія вже зробила десятки рейсів між країнами Європи. Невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

ІТ-компанія Nova Digital – це потужний виробник вебдодатків та програмного забезпечення для архітектур будь-якої складності та навантаженості на них.

Nova Digital створює та обслуговує програмні продукти, які опрацьовують 30 тисяч операцій в секунду. Створені нею рішення протестовані на 32 мільйонах приватних та бізнес-користувачів «Нової пошти».

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024