ПриватБанк запустив нову послугу «Конверти»: що це таке та як користуватися

11 Січня 2024, 14:20
ПриватБанк запустив нову послугу «Конверти»: що це таке та як користуватися 1032
ПриватБанк запустив нову послугу «Конверти»: що це таке та як користуватися

ПриватБанк запустив в Приват24 нову послугу для волонтерських зборів та накопичення і керування власними фінансами – «Конверти». 

Про це інформує пресслужба банку.

Як повідомив член правління з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, «Конверти» – дуже зручний фінансовий інструмент, який допоможе волонтерам швидко гуртом збирати донати, всім клієнтам відкладати власні кошти на важливі цілі та керувати фінансами.

Відкрити свій конверт можна прямо у Приват24 – через меню «Конверти» чи меню «Гаманець».

«Щоб швидко зібрати необхідну суму донатів, треба лише додати до конверта опис збору, зображення та пошерити «Конверт» в соціальних мережах. Його поповнити можна як звичайну картку, а всі учасники збору бачитимуть його мету та прогрес досягнення мети», – йдеться в повідомленні банку.

Для планування власних фінансів чи накопичення на важливі цілі можна відкрити необхідну кількість «Конвертів», також збирати з сім'єю або друзями на щось спільне: подорож, візит до ресторану, подарунок на день народження тощо.

При цьому, з «Конверта» можна витрачати кошти напряму, не переводячи їх на картку – додати конверт в гаманець Google Pay чи Apple Pay. Також з конвертів можна вільно переводити кошти на свої карти, картки інших осіб та навіть на «Конверти» друзів, знайомих, членів родини тощо.

ПриватБанк чекає на відгуки та пропозиції всіх бета користувачів в Приват24, щоб разом вдосконалити «Конверти» та зробити їх ще зручнішими.

Дізнатися більше про «Конверти» та залишити відгук чи пропозицію тут.

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
20.04.2024
19.04.2024