Вперше внесок спрощенців Волині до бюджетів громад перевищив мільярд гривень єдиного податку

17 Січня 2024, 12:00
Вперше внесок спрощенців Волині до бюджетів громад перевищив мільярд гривень єдиного податку 544
Вперше внесок спрощенців Волині до бюджетів громад перевищив мільярд гривень єдиного податку

Спрощенці Волині – підприємці та юридичні особи, за підсумками 2023 року сплатили до місцевих бюджетів 1 мільярд 40 мільйонів гривень єдиного податку.

Надходження єдиного податку в області торік на 24,2% перевищують показники 2022 року. Про це повідомили волинські податківці.

Позитивна динаміка за підсумками року є серед усіх груп платників єдиного податку.

Зокрема, із загальної суми надходжень єдиного податку вклад фізичних осіб – підприємців до бюджетів громад – 785,7 мільйона гривень. Юридичні особи – спрощенці сплатили 172 мільйони гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники Волині спрямували до місцевих бюджетів 82,3 мільйона гривень єдиного податку.

«Саме від такого відповідального ставлення кожного платника податків до вимог законодавства і своєчасного виконання конституційного обов’язку залежить спроможність місцевої влади дбати про виконання економічних програм, соціальний захист громадян і долучатися до фінансування оборонних заходів», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують підтримати фінансово країну та органи місцевої влади громадянам, які торік отримали доходи без належного оподаткування. З 1 січня 2024 року в Україні стартувала кампанія декларування доходів громадянами.

Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік повинні заповнити і подати до 1 травня 2024 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

Читайте також: З легальних доходів волинян торік сплатили понад 10 мільярдів гривень ПДФО

 

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024