На Волині упередили неправомірне використання понад 113 мільйонів гривень бюджетних коштів

19 Січня 2024, 16:20
На Волині упередили неправомірне використання понад 113 мільйонів гривень бюджетних коштів 914
На Волині упередили неправомірне використання понад 113 мільйонів гривень бюджетних коштів

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області розірвала укладений у лютому 2022 року договір про закупівлю у приватного господарюючого суб’єкта послуг зі здійснення поточного ремонту автомобільної дороги державного значення «Піща – Шацьк – Любомль – Володимир – Павлівка – Горохів – Берестечко – Кременець» на загальну суму 113,4 мільйона гривень.

Про це інформує Волинська обласна прокуратура.

Прокурори з’ясували, а управління Держаудитслужби в області, провівши моніторинг тендеру, підтвердило наявність порушень при проведенні конкурентної процедури закупівлі.

Так, товариство – переможець відкритих торгів не надало замовнику усіх документів, що вимагалися тендерною документацією, з приводу асфальтобетонного заводу, потужності якого мало намір використовувати  для виконання робіт.

Крім того, у суб’єкта господарювання на момент участі в тендері були відсутні дозвільні документи на виконання низки робіт підвищеної небезпеки, визначених у технічному завданні на закупівлю.

Лише після звернення прокуратури з позовом до Господарського суду Волинської області оспорюваний правочин, оплати за яким не проводили, розірваний, відтак провадження у справі закрите.

Коментар
16/04/2024 Вівторок
16.04.2024