На Закарпатті до бюджету відшкодували майже 10 мільйонів гривень несплачених податків

06 Лютого 2024, 17:21
На Закарпатті до бюджету відшкодували майже 10 мільйонів гривень несплачених податків 541
На Закарпатті до бюджету відшкодували майже 10 мільйонів гривень несплачених податків

Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків. До бюджету відшкодували 9,9 мільйона гривень. 

Слідство встановило, що у Тячівському районі службові особи заводу здавали в оренду приватним підприємцям складські приміщення. Про це інформує Бюро економічної безпеки України.

Однак платежі від орендарів надходили не на рахунки заводу, а на одну з його філій. Крім того, частково орендна плата здійснювалася готівкою. Надалі ці кошти використовували для оплати різноманітних послуг для обох товариств. Водночас реальні прибутки заводу не відображались, податки не сплачували. 

Детективи БЕБ довели вину службових осіб в ухиленні від сплати податків. Наразі до державного бюджету забезпечили надходження 9,9 мільйона гривень. Справу скерували до суду.

Досудове розслідування за ч. 2 ст. 212 та ч. 1 ст. 212-1 КК України здійснювали детективи ТУ БЕБ у Закарпатській області. Оперативний супровід – детективи відділу зі стратегічного захисту економіки ТУ БЕБ у Закарпатській області. Процесуальне керівництво – прокурори Закарпатської обласної прокуратури.

Коментар
24/04/2024 Середа
24.04.2024
23.04.2024