Немає коштів, щоб підготувати табір «Барвінок» до літнього сезону

22 Травня 2018, 10:53
Фото з архіву 2421
Фото з архіву

В області тривають підготовчі роботи щодо створення належного рівня пожежної безпеки в оздоровчих таборах.

В оздоровчому закладі «Барвінок» села Павлівка Іваничівського району проектні роботи на влаштування автоматичної пожежної сигналізації, обробку дерев’яних конструкцій горищ та обладнання блискавкозахисту на будівлях спальних корпусів виконано, проте відсутні кошти на впровадження цих заходів, - інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, для літнього оздоровлення дітей у 2018 році на Волині визначено 11 закладів оздоровлення та відпочинку, де впродовж квітня працівники управління ДСНС України у Волинській області проводили відповідні перевірки.

Тож за результатами перевірок керівникам об’єктів вручили приписи для усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, із визначенням конкретних заходів та термінів їх виконання. Наразі усунули майже 70% зауважень, а саме: приміщення дитячих таборів укомплектовують автоматичною пожежною сигналізацією, укладають договори на технічне обслуговування систем протипожежного захисту, здійснюють технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння тощо. Виправлення інших недоліків – у процесі виконання. 

Зокрема, в оздоровчому таборі «Веселка» села Терешківці Горохівського району тривають роботи щодо дообладнання двох спальних корпусів автоматичною пожежною сигналізацією. Облаштовують автоматичну пожежну сигналізація й в оздоровчому таборі «Оберіг» на Ковельщині та у таборі «Сонячний» в селі Гаразджа Луцького району. Такі ж роботи тривають і в таборах «Світязь» та «Супутник», що функціонують у Шацькому районі. А в таборі «Чайка» Шацького району тривають роботи із вогнезахисного обробляння дерев’яних елементів горища в будівлях спальних корпусів та їдальні.

В той же час в оздоровчому закладі «Барвінок» села Павлівка Іваничівського району проектні роботи на влаштування автоматичної пожежної сигналізації, обробку дерев’яних конструкцій горищ та обладнання блискавкозахисту на будівлях спальних корпусів виконано, проте кошти на впровадження цих заходів допоки відсутні.

Натомість до оздоровчого сезону наразі повністю готові у таборах «Ровесник» Луцького району, «Світанок» Ківерцівського району та «Парасолька» Турійського району. 

«Вже з двадцять другого травня розпочнуться повторні перевірки закладів оздоровлення та відпочинку щодо усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. Питання надзвичайно важливе. Тому заклади, які не виконують відповідних приписів, не отримають дозвільних документів на початок роботи», – повідомив повідомив начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук

Коментар
22/04/2024 Понеділок
22.04.2024
21.04.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром