Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Проект претендував на 1 млн євро, однак наразі обсяг фінансування зменшуються
Проект претендував на 1 млн євро, однак наразі обсяг фінансування зменшуються

На Волинь залучать 730 тисяч євро на зміцнення пожежних підрозділів

17:07 12.06.2018
148

Комунальна установа «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» виграла проект в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», згідно з яким на зміцнення потенціалу пожежних підрозділів області надійде 730 тисяч євро міжнародної технічної допомоги.

Про це повідомила директор агенції Ірина Ітані на засіданні постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій, 12 червня.

Вона зауважила, що волинський проект претендував на 1 млн євро підтримки, однак наразі обсяг фінансування зменшуються.

Кошти будуть спрямовані на створення добровільно-рятуваних загонів, на оновлення обладанання пожежних частин та створення фільму на протипожежну тематику.

Крім цього, Агенція виграла в рамках програми «Польща-Україна-Білорусь» проект створення єдиної фермерської мережі та реконструкції будинку культури в с. Михлин Горохівського району.

Ірина Ітані повідомила депутатам, що агенція підготувала значно більше проектів, однак, вони не пройшли в результаті конкурсного відбору.

Члени комісії вкотре наголошують, що волинське лобі є порівняно слабким і мало результативним у частині залучення коштів міжнародної технічної допомоги.

«Проекти потрібно не лише писати, а й далі рухати і відстоювати. треба, щоб був результат — залучення коштів», — зауважив голова комісії Валерій Курстак.

Очільниця комунальної установи розповіла про непрості стосунки Агенції та управління міжнароднитх відносин ОДА, яке діяло до 2016 року. Вона заявила, що посадовці без згоди обласної ради та міжнародних інституцій утворили структуру, яка фактично дублювала повноваження як КУ «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» і фінансувалася з бюджету. Постійна комісія дала протокольне доручення юристам розібратися в ситуації.

;
Коментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2018
18.08.2018
17.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин