Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

Будівництво школи в Башликах обговорили представники Верховної Ради

11:00 12.06.2018
93

У п'ятницю, 8 червня, в другій половині дня місті Луцьк відвідала представницька делегація з міста Києва. Приїжджали члени Бюджетного комітету Верховної Ради України, які володіють основним на наш час – розподіляють бюджетні кошти.

Про це пише Волинська Газета.

Отже, з «парламентським десантом» тісно працювали голова облради Ігор Палиця, голова облдержадміністрації Олександр Савченко, керівники окремих установ та організацій, які мають стосунок до залучення та розподілу грошей, а також 3 з 6 народних депутатів, які мають стосунок до Волині: Ірина Констанкевич (Маневицький округ №23), Степан Івахів (Ковельський округ №21) та Ігор Лапін (Луцький округ №22).

Багато проблем, просьб та питань звучало у ході зустрічі. Торкнулися на ній і проблем Ківерцівського району. Зокрема, обранці волинської громади говорили про добудову школи в Башликах, що на Ківерцівщині.

І хоча вже звільнений Міністр фінансів Олександр Данилюк однією з причин своєї відставки називав ганебну практику поділу коштів «між своїми округами» і партіями, Голова комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрій Павелко запевнив: всі пропозиції, які озвучувалися на Волині, будуть взяті до уваги, а до уряду спрямують відповідні рекомендації.


;
Коментарі
21 серпня
Вчора
19.08.2018
18.08.2018
17.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин