Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Волиняни стали краще платити податки
Волиняни стали краще платити податки

Волиняни стали краще платити податки

17:01 10.07.2018
399

Мешканці Волинської області заплатили на 1,8 мільярда гривень більше податків, ніж у першому півріччі минулого року.

План стягнення податків, передбачений місцевою фіскальною службою виконаний волинянами на 109,5 %. Про це повідомили у відділі організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

«І це більш ніж на чверть — на 25,7%, або на 366,7 мільйона гривень більше проти першого півріччя 2017 року. В тому числі, великі платники податків, які перебувають на обліку у Офісі великих платників і його територіальних підрозділах, сплатили до обласного бюджету 9,1 мільйона гривень податку на прибуток, що на 1 мільйона гривень більше ніж минулого року», ‒ поінформувала учасників наради при голові Волинської ОДА начальниця ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Головна фіскалка Волині стверджує, що зростання надходжень податків до бюджетів громад в області є заслугою працівників ДФС. Зокрема, волинські податківці попрацювали у напрямках детінізації ринку праці, легалізації підприємства та найманих працівників, а також щодо надходження майнових податків.

Як свідчить аналітика, в області у першому півріччі поточного року завдання з основних бюджетоутворюючих платежів місцевих бюджетів виконано з податку на доходи фізичних осіб на 107,7%, єдиного податку на 116 %, податку на майно на 114,9 %.

;
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
Топ оголошення
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин