Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Богдан-2251»
«Богдан-2251»

«Богдан-2251» на службі у мобільних шпиталях ООС

16:00 10.08.2018
370

Мобільні шпиталі у районах АТО/ООС, устатковані сучасними автомобілями «Богдан-2251», мають значну перевагу перед місцевими закладами МОЗ.

Лікарі цих установ не лише рятують життя українських бійців з передової, а й постійно допомагають місцевим мешканцям у невідкладних випадках. На прийом до військових медиків приїжджають люди з усього регіону, – повідомляють на сайті корпорації «Богдан».

У день фахівці можуть приймати до 30 цивільних пацієнтів. А протягом року військові хірурги проводять понад півтори сотні операцій місцевим мешканцям у випадках, коли ситуація вимагає негайного втручання.

Звісно, свої консультаційні послуги лікарі надають громадянам України абсолютно безкоштовно.

Нагадаємо, що за повідомленням старшого офіцера Головного військово-медичного управління майора Володимира Осіпова, 2017 року закуплено близько 100 одиниць санітарних автомобілів «Богдан-2251». Загалом це збільшило вказаний показник укомплектованості санітарно-евакуаційною технікою з 55 до 76%. До кінця поточного року планується доукомплектувати санітарні роти та підрозділи ЗСУ ще великою партією автомобілів.


Читайте також:

Корпорація «Богдан» підтримує ініціативу міст у переході на новий великий громадський транспорт

На маршрут «Залізничний вокзал – Брище» шукають перевізників

Коментарі
17 січня
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин