Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Волинська компанія розробила каси самообслуговування для столичного маркету
Волинська компанія розробила каси самообслуговування для столичного маркету

Волинська компанія розробила каси самообслуговування для столичного маркету

17:16 22.09.2018
501

Розробник комп’ютеризованих рішень, компанія RED, що входить у Modern-Eхро Group, створила каси самообслуговування для магазину мережі «Пчёлка маркет»

Раніше для цього ритейлера, що реалізовує продукти харчування та супутні товари, Modern-Eхро Group розробляла торгові стелажі та касові бокси. Тепер, коли в пріоритетах мережі - створення комфортних магазинів «біля дому» з оптимальною кількістю товарів за доступними цінами - з’явилась потреба в сервісі, який буде суттєво економити час.


У новому магазині «Пчёлка маркет», що в Києві працюють каси самообслуговування SCO 1702. Вони суттєво економлять площу маркету, адже займають у 2-3 рази менше місця, ніж звичайна каса. Звісно ж, не потребують перерв та відпочинку, не втомлюються і не помиляються. Покупець сам на кілька секунд стає касиром. Алгоритм роботи з касою настільки доступний, що не створює жодних труднощів. Операції відбуваються швидко, і це дає змогу більшій кількості покупців здійснити покупки за меншу кількість часу. SCO 1702 - справжній виклик для черг, що особливо актуально для великих міст.


Коментарі
19 грудня
Сьогодні
Вчора
17.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин