Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН

«У менеджменті за помилки не розстрілюють», – цитатник Віктора Корсака

15:00 21.03.2018
766

Керівників різних рівнів компанії VolWest Group навчали культури проектного менеджменту. Голова ради директорів та засновник компанії VolWest Group Віктор Корсак провів бізнес-тренінг «Проектний менеджмент».

Із його слів, такий позаплановий захід організували для синхронізації мовлення працівників та ближчого знайомства менеджерів різних бізнес-проектів.

Тренінг відбувся у вівторок, 20 березня, в кінокомплексі Adrenalin City, що на вулиці Карбишева, 1, за сприяння бізнес-академії практичного менеджменту PMBA.

«Мета – навчання працівників компанії. Навчання організовуються регулярно. А це було позапланове навчання, тому що з’явилося багато нових працівників, тож ми вирішили фундаментально підійти і розповісти важливі аспекти в роботі», – розповів Віктор Корсак.

Найцікавіші тези, почуті під час заходу, «Бізнес.Район» записав у формі цитатника.

* * *

«Ми хочемо у компанії впровадити культуру проектного менеджменту»

«Досвід показує, що ефективне управління проектом дозволяє скоротити його тривалість на 20-30 %. Петро Пилипюк (засновник і власник волинської компанії «Модерн-Експо», – ред.) розказував, як до нього приїхали німці, і він їм розповідав різницю між українцями, німцями та японцями. От українці – 10 % планують і 90 % роблять, німці – 50 % планують і 50 % роблять, а японці – 90 % планують та 10 % роблять»Під час заходу переглянули короткоментражний мультфільм «Людина-оркестр», де можна прослідкувати поняття «конкуренції», «потенційного споживача» та «гроші».

«Наша компанія ініціювала 40 проектів»

«Кожен учасник проекту, який взяв на себе зобов’язання, має завдання зробити»

«Повторення – серйозний інструмент для вивчення інформації»

«Якщо ви відкрили 10 нових магазинів, то це не розвиток, а просто збільшення кількості компонентів системи. Розвиток – це коли ми відкриваємо якісно нові магазини»

«Ця картинка вам має снитися»

«Якщо хоча б одна з ланок менеджменту зникає, то все може не працювати»

«Цілі мають бути сильні, конкретні, досяжні, релевантні. Якщо у нас є стратегічна ідея, то всі цілі, які ми ставимо, мають бути направлені на реалізацію»

«Потрібно закладати завжди реалістично-песимістичні сценарії»

«Дуже важлива річ: за деревами потрібно бачити ліс, а за лісом – дерева»


«Сьогодні весь світ живе таким чином – максимальна економія та мінімальні інвестиції»

«Ми як блохи в банці – не бачимо, що є альтернативні шляхи вирішення проблем»

«Якщо у вас щось не виходить, треба все одно пробувати. Я в компанії жартую: якщо секс перший раз був невдалим, то все одно треба пробувати ще і ще»

«Ключовий фактор успіху бізнесу – здатність організації вчитися. Не просто бути ботаніком… Знання, навички та реалізація»

До уваги менеджерів також представили популярну британську короткометражку «The Expert» про тяжкі будні працівників, котрим доводиться задовольняти потреби замовників

«Якщо компетентність – це дорого, то порахуйте, скільки вартує некомпетентність»

«Часом ми економимо, а в результаті втрачаємо мільйони»

«Без лідерства нічого ні в кого великого ще не вийшло. Для цього потрібна енергія, бо дохлий лідером не буде. Він має заряджатися сам і заряджати людей, як батарейка»

«Лідер виховує лідерів. Люблю повторювати: хто б знав Ісуса Христа, якби не його учні»

«Зірки притягують зірок, а невдахи невдах. Кращі ресурси у кращі проекти»

«Лідери володіють емоційним інтелектом. Сьогодні вважається основним не IQ, а EQ (емоційний інтелект). Люди, що ним володіють, досягають всього»


«Дуже важлива навичка – вміти подивитися на себе збоку»

«Затягувати проект – це все одно, що відкладати секс на похилий вік. Є такий підхід, що спочатку робимо одне, а потім інше, однак сьогодні не той час. Сьогодні потрібно навчитися робити одночасно декілька проектів, що досягається плануванням»

«Послідовність – це притулок людей, позбавлених уяви»

«В майбутньому буде лише дві компанії: швидкі та мертві»

«Не треба боятися помилок. У менеджменті за це не розстрілюють. Це просто менеджерські ризики й помилки. Якби люди не робили дурниць, то нічого розумного так і не з’явилося б»

«Поганий продукт – це той, який не викликає ніякої критики у процесі його створення»

«Ігноруйте першу невдачу. Візьміть того самого Стівена Джобса: його ж з компанії вигнали, компанія банкротом була, впала на дно… Але нічого – піднялися, бо знали, що роблять»

«Людина готова інвестували зусилля і рухатися до якоїсь цілі до того часу, доки її очікування того, що вона отримає в кінці коридору, більші за зусилля, які вона прикладає»


«Тотальний контроль породжує халатність та робить людей несамостійними»

«Стартап – це море натхнення, адреналіну, емоцій, які переповнюють, приплив енергії, стимул до розвитку, пізнання незнаного, можливість для самоствердження, невтрачений шанс, подолання невизначеності, відчуття перемоги, життєва реінкарнація, визнання суспільством, безцінний досвід, унікальні навички, цікаво проведений час та, якщо пощастить, фінансовий успіх. Рекомендую хоча б раз у житті спробувати»


Записала Наталка ВОСКРЕСЕНСЬКА

Коментарі
20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин