Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
Під час зустрічі.
Під час зустрічі.

Гендерний принцип роботи та доступність для людей з інвалідністю: експерти розповіли, яким має бути ЦНАП у Копачівці

10:46 16.08.2019
270

Копачівську ОТГ відвідали представники Програми «U-LEAD З Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг Станіслав Ющик та Ірина Корольчук. Вони мають оцінити спроможності громади, уточнити індивідуальні потреби та необхідний обсяг допомоги для створення належного ЦНАПу.

Під час зустрічі експерти оглянули приміщення, яке запланували реконструювати під ЦНАП та провели робочу зустріч з депутатами та в.о. старост громади. Про це повідомили на сайті Копачівської ОТГ.

Під час робочої зустрічі регіональні представники Програми презентували проєкт від «U-LEAD З Європою» та розповіли про основні кроки для створення дієвого ЦНАПу в громаді.

Копачівська ОТГ брала участь у Фазі Впровадження програми «U-LEAD З Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг та була відібрана за результатами конкурсу. Окрім Копачівської, з Волині відібрали ще 6 громад. Проєкт фінансують за гроші Європейського Союзу.

Читати також: Приміщення інтернату у Копачівці реконструюють під ЦНАП та офіси

Під час зустрічі йшлося про формат створення ЦНАПу та віддалених робочих місць, основний акцент робили на якості адміністративних послуг. Експерти продемонстрували ефективні моделі ЦНАПів, утворених під час програми в усіх куточках України та зазначили, що наразі таку можливість має Копачівська ОТГ.

«У проєкті заплановане надання інституційної допомоги – це створення нормативних документів щодо статусу ЦНАП, організація його діяльності, механізми інтеграції послуг, допомога у формуванні ефективної структури, налагодження співробітництва між громадами, навчання персоналу та допомога у роботі з громадянами. Окрім інституційної, надають і матеріальну допомога, така як забезпечення меблями, офісною технікою, програмним комплексом «Вулик», розробка дизайну та зонування приміщення. Однак основна мета – утворення дієвого та ефективного ЦНАПу, який буде надавати спектр послуг безперервно та в найкоротші терміни», – зазначив Станіслав Ющик.

Вся робота повинна відбуватись з урахуванням гендерного принципу та мобільної доступності. Доступ до ЦНАПу повинні мати люди з інвалідністю.

Читати також: Гроші рівних можливостей: як на Волині готуються до гендерного бюджетування

За результатами зустрічі буде сформоване Технічне завдання для Копачівської громади.


Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
13.09.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин