Представники SPAR Україна виступили на Міжнародному конгресі у Південній Африці

25 Травня 2023, 11:04
SPAR Україна виступила на Міжнародному конгресі у Південній Африці 957
SPAR Україна виступила на Міжнародному конгресі у Південній Африці

У місті Дурбан та місті Умхланга в провінції Квазулу-Наталь, що в Південній Африці, 21-27 травня проходить 66-й Міжнародний конгрес SPAR. Серед учасників – команда SPAR Україна.

Про це повідомляє SPAR UA.

Зазначають, що в рамках Конгресу учасники мали можливість оглянути різні формати магазинів SPAR, якими керують незалежні роздрібні торговці SPAR у Квазулу-Наталь. Також послухали доповіді спікерів із SPAR Південна Африка, SPAR Австрія, SPAR Нідерланди, SPAR Німеччина, SPAR Ірландія, SPAR Велика Британія, SPAR Італія, SPAR Албанія, SPAR Хорватія, SPAR Іспанія, SPAR Норвегія, SPAR Китай, SPAR Австралія, SPAR Грузія, SPAR Швейцарія, SPAR Шрі Ланка.

«Команда SPAR Україна також представила свою презентацію на Конгресі. Ми розповіли про ситуацію в Україні та висловили щиру подяку всім партнерам SPAR, які вже понад рік активно підтримують нашу країну та громадян, допомагають нам протистояти окупантам та перемогти», – йдеться в повідомленні.

Від української команди виступав генеральний директор VolWest Group Роман Корсак.

Він розповів про волонтерські проєкти, які SPAR Україна успішно реалізувала протягом 455 днів війни і, які були неможливі без підтримки всієї міжнародної спільноти SPAR. Також поділився досвідом роботи бізнесу в кризовий період та розповів, з якими проблемами стикалися протягом цього року війни та які рішення приймали.

Читайте також: Вся допомога успішно доїхала: як VolWest Group налагодила співпрацю з іноземними благодійниками

Коментар
07/06/2023 Середа
07.06.2023
06.06.2023