Де взяти гроші у кредит на розмитнення авто

02 Грудня 2019, 13:03
11702

Вигідно розмитнити авто у Луцьку – дуже легко. Якщо трапилось так, що коштів на розмитнення не вистачає, на допомогу прийде програма кредитування на вживане авто від ОТП Банку

За цією програмою банк досить успішно співпрацює з місцевою автокомпанією WEST AUTO HUB. Її спеціалісти допомагають на всіх етапах розмитнення і підбирають авто на будь-який смак та гаманець. Тут покупець може одразу оформити кредит на авто, якщо коштів раптом не вистачає. Детальніше про розмитнення читайте ТУТ

Керівниця відділу розвитку бізнесу АТ «OТП Банк» Надія Огар розповіла журналістці Бізнес.Район, чим вигідне автокредитування, кому воно підійде і найголовніше – на яку суму можна розраховувати.

 

УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ НА КУПІВЛЮ АВТО

За словами Надії Огар, в ОТП Банку діє програма кредитування на купівлю авто з пробігом, тобто вживаного. Сюди ж, за бажанням клієнта, входить і розмитнення.  Позичальник може отримати від 50 до 750 тисяч гривень. 

«Максимальна сума, яку може отримати на купівлю авто постійний клієнт ОТП Банк, – 750 тисяч гривень. Новий клієнт – 500 тисяч гривень. Кредит видають терміном від 6 до 60 місяців під 0,01% річних. Це фіксована відсоткова ставка. Клієнт сплачує 1,7% разової комісії за видачу кредиту, а також 1,7% щомісячної. Тож якщо вартість розмитнення вашого авто більше 50 тисяч – тоді вам теж до нас», – каже керівниця відділу розвитку бізнесу АТ «OТП Банк».

Керівниця відділу розвитку бізнесу АТ «OТП Банк» Надія Огар
Керівниця відділу розвитку бізнесу АТ «OТП Банк» Надія Огар

За її словами, умови кредитування дуже прості. Людина, перш за все, повинна мати офіційну роботу, аби показати платоспроможність. Це може бути найманий працівник або фізична особа-підприємець.

«Важливий момент – кошти клієнту ми видаємо готівкою у гривнях. А людина вже вирішує – міняти на долари або платити за розмитнення так. Також є можливість перерахунку. Як буде зручно клієнту», – розповідає Надія Огар.

 

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ, ЩОБ ОТРИМАТИ АВТОКРЕДИТ

Щоб отримати кредит, потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та довідку з місця роботи. Якщо ви ФОП, то також потрібна річна декларація і виписка за рахунком з банку.

Повний список потрібних документів дивіться нижче:

  • паспорт громадянина України клієнта (всі сторінки з інформацією);
  • довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру клієнта;
  • довідка з місця роботи клієнта та/або дружини/чоловіка клієнта, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання у банк, що підтверджує посаду клієнта та нараховану заробітну плату за останні шість місяців, або виписка за картковим рахунком клієнта без необхідності надання довідки з місця роботи;
  • документи, що підтверджують інші доходи клієнта (за наявності доходу не за основним місцем роботи);
  • рахунок-фактура та/або специфікація на автомобіль, який купують.

Для клієнтів ФОП:

  • свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця (копія). Для ФОП, що зареєстровані починаючи з 07.05.2011 року, замість Свідоцтва про державну реєстрацію необхідно надавати витяг з Єдиного державного реєстру (що був наданий під час реєстрації або пізніше);
  • звіти з ДПІ про прибутки фізичної особи-підприємця за 1 (один) останній повний рік та за останній звітний період;
  • виписка про рух коштів по рахунку за останні 12 місяців;
  • для клієнтів ФОП-ІТ, що працюють по зарплатній схемі, договори про співпрацю з компанією за попередній рік + за поточний рік.

 

ЧИМ ЗРУЧНЕ АВТОКРЕДИТУВАННЯ

Що ж робити клієнтам, які з певних причин не можуть сплачувати за кредитом? Працівниця банку каже, що це питання вирішують ще на початку: обирають для клієнта найбільш комфортний місячний платіж, який він точно зможе сплатити.

«Ми ділимо суму кредиту на максимальний термін для того, щоб у клієнта був мінімальний платіж. Якщо він має більше, то платить більшими сумами. Якщо в клієнта критичний місяць, він платить те, що мінімально написано у графіку. Ми робимо так, щоб на клієнта було найменше фінансове навантаження. Але ми надаємо можливість дострокового погашення без штрафних санкцій і додаткових комісій», - каже Надія Огар.

Це підтверджує і Микола Мартинюк – менеджер з продажу у компанії WEST AUTO HUB. За його словами, клієнти часто цікавляться, чи є можливість взяти кредит на розмитнення вживаного автомобіля:

«До нас часто звертаються з таким питанням і я можу впевнено сказати, що автокредитування в ОТП Банку – надзвичайно прозоре. Все можна легко розрахувати і спрогнозувати самому, скільки і коли платити. Найважливіший момент – автомобіль реєструють на покупця, а не на банк. Адже у багатьох банках, які надають подібні кредити, є умова, що машина повинна бути зареєстрована як власність банку, а клієнт користується нею по кредитному договору. Також важливо, що КАСКО тут не є обов’язковим», – зауважує Микола Мартинюк.

Менеджер з продажу у компанії WEST AUTO HUB Микола Мартинюк
Менеджер з продажу у компанії WEST AUTO HUB Микола Мартинюк

Справді, особлива перевага кредитування на вживане авто від ОТП Банку – це кредит без застави та обов’язкового страхування КАСКО. Банк не має вимог ні до віку автомобіля, ні до пробігу.  Обмежень абсолютно немає. Єдине – після купівлі авто вам потрібно буде показати техпаспорт як підтвердження використання цільових коштів.

Завдяки співпраці ОТП Банку та автокомпанії WEST AUTO HUB ви можете придбати омріяне авто та легко його розмитнити.  Якщо ви хочете купити авто на торговому майданчику у WEST AUTO HUB, або пригнати машину з США і Європи, але вам не вистачає кілька тисяч доларів, на допомогу вам прийде автокредит. Про увесь цей процес подбають справжні фахівці компанії.

Отримати детальну консультацію про розмитнення автомобіля можна у фахівців компанії за адресою с. Струмівка, вул. Рівненська, 74, або ж за номером телефону 0 800 21 20 30.

 

Читайте також: 

Коментарі
29 Січня 2020, 00:18
дякую за статтю, багато моментів було розкрито! а де би радили брати кредит на авто? я читав огляди на https://go-credits.com/, але по авто щось мало інфи
24 Лютого 2020, 14:53
Хочу купити машину під виплату .
24 Лютого 2020, 14:56
Хочу купити машину під виплату заробітної плати на площадці авторів.
Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022