Elapsed full time: 0.6808
Memory Usage: 5.1MB
Elapsed time:
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
БІЗНЕС.РАЙОН
«Богдан» уклав міжнародний контракт із французькою компанією
«Богдан» уклав міжнародний контракт із французькою компанією

«Богдан» уклав міжнародний контракт із французькою компанією

11:29 12.01.2019
552

«Богдан Моторс» уклав нову угоду із французькою компанією Bluebus щодо виробництва кузовів для електричних автобусів.

Українська компанія вже має досвід виробництва таких кузовів за контрактом 2018, повідомили у прес-службі корпорації «Богдан».

«Компанія розпочала 2019 рік із посилення міжнародного співробітництва, підписавши договір із європейським партнером. Минулого року для Bluebus вже було виготовлено 6 кузовів на потужностях Луцького автоскладального заводу «Богдану». Французький замовник залишився задоволеним дотриманням термінів виробництва та якістю продукції, тож вирішив продовжити співробітництво», - зазначили в корпорації «Богдан».

Компанія Bluebus є французьким виробником екологічного громадського транспорту. Вона використовує передові технології та орієнтується на зменшення шкоди для навколишнього середовища.

Нагадаємо, 2018 року у рамках перших контрактів «Богдан Моторс» доправив для Bluebus шість 12-метрових кузовів, зробивши прорив на ринок Західної Європи. Раніше корпорація співпрацювала зі східними країнами континенту - електричний міський автобус «Богдан А70100» наразі курсує вулицями міст Польщі. Також високий професіоналізм українських фахівців підтвердив і контракт із данською компанією BankeElectromotive, для якої на луцькому ДП «Автоскладальний завод №1» було вироблено електромашину ERCV27 - першу українську повністю електричну вантажівку.

Раніше у корпорації наголошували, що електробуси є економним та екологічним видом громадського транспорту, за яким – майбутнє міських перевезень. «Богдан» готовий постачати таку техніку і для українських автопарків в разі наявності замовлень.

Читайте також:

Коментарі
25 червня
Сьогодні
Вчора
23.06.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин